Intermediate League Baseball

Locatie: Neptunus Rotterdam

STAND & WEDSTRIJDSCHEMA

PosTeamWLRSRADiff
1Kennemerland/Amsterdam_IB6099693
2Brabant United_IB51392415
3Valley Hitters_IB42574512
4Night Hawks_IB332228-6
5Eastern Atletics_IB243338-5
6The Hague Bears_IB151677-61
7Noord_IB06654-48

Over Neptunes Rotterdam

Adres

Abraham van Stolkweg 31, 3041 JA  Rotterdam

Het terrein is vanaf 08.00u open.

Parkeren

Op zaterdag is parkeren op het Neptunus complex niet mogelijk. Op de overige dagen zullen de parkeer mogelijkheden beperkt zijn: vol = vol.

We vragen u daarom zoveel mogelijk uit te wijken naar de volgende locaties, zeker op de vroege ochtend zult u daar een parkeerplaats kunnen vinden.
|
Woont u in de buurt, kom dan zoveel mogelijk met het openbaar vervoer of op de fiets.

Parkeerplaats Blijdorp (Blijdorplaan, Rotterdam)

– ca. 5-10 min wandelen, binnendoor langs David Lloyd en Hockey.

Betaald parkeren gedurende het gehele event

Parkeerplaats Mevlana (Mevlanaplein, Rotterdam)

– ca. 5 min wandelen.

Betaald parkeren op Zaterdag. Zondag: vrij parkeren. Maandag: “zondag tarief”

Spangen (Horvathweg of Bentinclaan)

– ca. 15 minuten wandelen

Betaald parkeren op Zaterdag. Zondag: vrij parkeren. Maandag: “zondag tarief”

Van Nelle Fabriek (Van Nelleweg, Rotterdam)

– ca. 20 minuten wandelen

Betaald parkeren gedurende het gehele event.

Voor overige alternatieven verwijzen we u graag naar: www.prettigparkeren.nl

Powered by Weer1.com

Kantine

Openingstijden kantine:

Za 08.00 – 23.00u
Zo 08.00 – 23.00u
Ma 08.00 – 20.00u

Pin + cash

Openingstijden keuken:

Za 10.00 – 23.00u
Zo 10.00 – 21.00u
Ma 10.00 – 18.00u

Alleen cash

Buitenbar

Za 10.00 – 17.00u (HB veld 2)
Za 17.00 – 21.00u (BBQ locatie)
Zo 10.00 – 17.00u
Ma 10.00 – 17.00u

Alleen pin

Hot dog stand + popcorn

Za 10.00 – 17.00u
Zo 10.00 – 17.00u
Ma 10.00 – 17.00u

Alleen pin

Side events

Za 4-6: Hoofdklasse: Curaçao Neptunus – HCAW Bussum

Zo 5-6: 1e Klasse: Neptunus Tridents – Sparks Haarlem

Loterij:
Op zaterdag 4 juni is er een loterij met mooie (honkbal-)prijzen. Gedurende de dag zal er op diverse momenten iemand rondlopen om loten te verkopen.

Loten kosten 1,50 per stuk. En 4 voor 5 euro.

De opbrengst van de loterij is bestemd voor kosten van de little league organisatie, baseball against cancer en voor een donatie aan Neptunus ten gunste van het fonds stormschade. De organisatie hoopt dat u aan deze goede doelen een bijdrage wilt leveren.

Overige

Roken:

Het is gedurende het toernooi niet toegestaan om op het complex te roken, dit is enkel buiten de poort toegestaan.

Alcohol:

Tot 17.00u wordt er geen alcohol geschonken.

Afval:

We willen alle coaches en begeleiders vragen er op toe te zien dat dugouts na wedstrijden schoon worden achter gelaten.


Kleedkamers:

Kleedkamer A2 + de kleedkamers van de B-sectie zijn beschikbaar voor deelnemers aan het toernooi. Deze vind je aan de linkerzijde van het stadion ter hoogte van de slagtunnel bij het voorplein.